Další informace o kvalitních garážových vratech. A také v naším unikátním magatínu o vratech a garážích.

Rolovací vrata

13. listopadu 2012 v 10:59
Rolovací vrata jsou obvykle vyrobeny z vlnité oceli. Se vyvinuly z krytu okna a dveře krytiny .Jiné materiály mohou být použity (např., transparentní vlnité sklolaminátu)., Kde je silná odolnost proti nárazu nevyžaduje.


Zvlnění dát dveří sílu proti nárazům.Typická jediná garáž rolovací vrata budou mít předinstalovaný pružinu uvnitř kolejových mechanismu.Pružina snižuje úsilí potřebné k otevření dveří.

Větší rolovací garážová vrata do komerčních prostor není klenutá a používat ruční kladku a řetězu systém nebo motor s převodovkou pro zvýšení a nižší (vyhrnout a valit dolů) dveře. Rolovací vrata nelze účinně izolovány.

Ve Velké Británii (a jiné části EU), "izolované" vrata Rolovací garážová jsou k dispozici, pomocí soustruhu hliníku, který je pak pěna vyplněný, které nejen dodává tepelnou, ale zvukovou izolaci.
Z hlediska tepelné izolace, rolovací vrata má typickou U hodnotu 4,9 až 5,2.Plechové dveře od garáže má typickou U hodnotu 6,1 až 6,4. Pro "skutečných" zateplených garážových vrat, byste vážně uvažovat o izolační hodnoty pěny plněné sekční garážová vrata, který má typickou U hodnotu 2,7 až 1,3.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petr Ulk Petr Ulk | E-mail | Web | 14. července 2013 v 13:27 | Reagovat

Já mám nejradši posuvná vrta, ta zaberou nejméně místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama