Další informace o kvalitních garážových vratech. A také v naším unikátním magatínu o vratech a garážích.

Listopad 2012

Materiály a izolace

13. listopadu 2012 v 11:01
Obyčejný materiál na novou garážová vrata je ocelový plech tvořil vypadat jako zvednuté panelu dřevěné dveře. Ocelové dveře jsou k dispozici v neizolovaného, izolované, a dvojité kůže oceli.Design napodobování dveře Kočárovny stala populární, protože o 2002, a mnoho výrobců plátované exteriéru ocelové dveře s kompozitními, vinylových desek, nebo DecamTrim dát tomu vzhled dřeva.Úspornější alternativou pro garážová vrata je ocel vyražené konstrukce.

Rolovací vrata

13. listopadu 2012 v 10:59
Rolovací vrata jsou obvykle vyrobeny z vlnité oceli. Se vyvinuly z krytu okna a dveře krytiny .Jiné materiály mohou být použity (např., transparentní vlnité sklolaminátu)., Kde je silná odolnost proti nárazu nevyžaduje.

Sekční vrata

13. listopadu 2012 v 10:58
Sekční vrata jsou obvykle postaveny šesti až osmi panelů a klouzat nahoru a nad hlavou. Sekční vrata zabírají přesně stejné množství vnitřního garážového stání jako monolitické dveří. Sekční vrata mají dvě nesporné výhody oproti samostatnými dveřmi panelových monolitických: - Sekční vrata nevyžadují žádný prostor mimo garáži otevřít.

Garážová vrata

13. listopadu 2012 v 10:45 | Petr
Garážová vrata velká dveře garáže, které mohou být buď otevřené ručně nebo garážová vrata. Garážová vrata jsou nutně velké, aby umožňovaly průchod automobilů a / nebo nákladní automobily.